1 yıl önce

Buffy the Vampire Slayer (1997)

Genel Bakış

Fantastik türde, aksiyon ve maceranın bir arada olduğu Buffy The Vampire Slayer dizisi, Buffy isimli genç bir kızın başından geçenleri konu alıyor. Buffy aslında vampir avcısı genç bir kızdır. Artık vampirlerle uğraşmak zorunda kalmadığı bir hayat istemektedir. Bunun da etkisiyle annesi ile birlikte Sunnydale isimli bir bölgeye taşınırlar. Genç kız taşındıkları bu yerde de okuluna devam ederek buraya adapte olmaya çalışır. Ancak öğrendiği şey onu şaşkınlığa uğratır. Çünkü aslında geldikleri bu yerde hiç güvenli değildir. Onun burada da kötü yaratıklara karşı mücadele etmesi gerekecektir. Bu konuda arkadaşları onun en iyi destekçileri olur. Bu heyecanlı serüven için sitemiz üzerinden Buffy The Vampire Slayer izleyebilirsiniz.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Aksiyon, Fantastik
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  1503

 • IMDb Puanı

  8.2 (0 oy)

 • Yapım Yılı

  1997

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Buffy the Vampire Slayer Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Penny Dreadful

Dram, Korku, Fantastik

Channel Zero

Suç, Dram, Fantastik

Theater of Darkness

Korku, Animasyon, Kısa

Noragami

Aksiyon, Animasyon, Macera

1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@it125 1 yıl önce
ÇOK GÜZEL ÇOKKKKKKKKKKKKKK AAAAA!!!!!!!!!! en sevdiğim dizilerden,,, ilerledikçe daha da güzelleşiyor. zaten diziye hakim olan 90lar havası da insanı ... [Devamını gör..]
ÇOK GÜZEL ÇOKKKKKKKKKKKKKK AAAAA!!!!!!!!!! en sevdiğim dizilerden,,, ilerledikçe daha da güzelleşiyor. zaten diziye hakim olan 90lar havası da insanı ister istemez etkiliyor.
00
Buffy the Vampire Slayer