2 yıl önce

Ghost Wars (2017)

Genel Bakış

Fantastik ve korku alanlarında olan bu dizide özel güçlere sahip olan bir kişinin kasaba halkı tarafından dışlanması ve sonrasında onun bu güçlerine ihtiyaç duymaları konu edilmektedir. Roman Mercer yaşadığı kasabada sahip olduğu güçler tarafından soyutlanmış ve kendi başına bir yaşam sürmeye başlamıştır. Ancak kasabaya gelen ve halkın huzurunu kaçırmakta olan olumsuz birçok çok nedeni ile sahip olduğu yetenekleri kullanması gerekmektedir. Ghost Wars izlemek özellikle fantastik türde olan korku yapımlarını sevenler için güzel bir seçenek olmaktadır. Dizide birçok fantastik korku unsuru bizlere sunulmaktadır.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Korku, Fantastik
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  148

 • IMDb Puanı

  6.3 (4479 oy)

 • Yapım Yılı

  2017

Ghost Wars Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Penny Dreadful

Dram, Korku, Fantastik

Channel Zero

Suç, Dram, Fantastik

Theater of Darkness

Korku, Animasyon, Kısa

Noragami

Aksiyon, Animasyon, Macera

2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 4 yıl önce
ilk 3-4 bölümü çok kötü ve kopuk kopuk, sonra bölümler biraz mantık kazanmaya başlıyor ve 10. bölüm gibi dizi ortalama bir dizi kıvamına varıyor. sezo... [Devamını gör..]
ilk 3-4 bölümü çok kötü ve kopuk kopuk, sonra bölümler biraz mantık kazanmaya başlıyor ve 10. bölüm gibi dizi ortalama bir dizi kıvamına varıyor. sezon finali fena sayılmazdı ve düşük bütçeli bir yapım için idare ederdi, devamı gelirse izlerim ama devam edeceğini sanmam.
00
@kaanbkmz 4 yıl önce
Leş.Uzak durun.
00
Ghost Wars